Oblečenie pre psov, Oblečenie pre yorkshirov, Oblečenie pre čivavy, Psia móda, Psie oblečenie, Pršiplášť pre psov
  • shop roku 2019
Oblečenie Pre Psov

Váš košík

Žiadne produkty

  • Žiadne produkty

  • Doprava .......
  • Celkom 0,00 €

Kategórie

Výrobcovia

  • Royal Canin zóna

Elektronický obojok NUM'AXES Canicom 200

doprava zdarma

Praktický elektronický výcvikový obojok Canicom 200 bez vonkajšej antény, s 9 úrovňami nastavenia elektrostatického impulzu.

Viac detailov

129,00 € vrátane DPH

Vernostný program Nákupom tohto produktu môžete získať až 129 prémiových bodov ako kupón pre 2,58 €. Vaše prémiové body.


Elektronický obojok Canicom 200 je praktický elektronický výcvikový obojok bez vonkajšej antény, ktorý sa ľahko vojde aj do malej kapsičky alebo uschová v ruke. Disponuje funkciami zvuk a elektrostatický impulz, ktoré je možné nastaviť v 9-tich úrovniach. Obojok je vodotesný nie však ponoriteľný.

 

Elektronický obojok Canicom 200 First je praktický elektronický výcvikový obojok s mimoriádne zjednodušeným ovládáním. Disponuje funkciami zvuk a elektrostatický impulz, ktoré je možné nastaviť v 9-tich úrovniach. Obojok je vodotesný nie však ponoriteľný. Prednosťou elektronických výcvikových obojkov rady CANICOM 200 je veľmi malý, ľahký a skladný ovládač bez vonkajšej antény, ktorý se ľahko vojde aj do malej kapsičky alebo uschová v ruke. Je potreba uvážiť zamyšlané použitie: Dosah 200 m môže byť pri výcviku v teréne nedostatočný - je vždy uvedený na rovine bez prekážok, v členitom alebo zalesnenom teréne samozrejme výrazne klesá (v dôsledku vlastností šírenia rádiových vĺn).

Naviac pomocou tohto tréningového zariadenia dokážete aj staršieho psa odnaučiť už naučeným zlozvykom, ako je napríklad vyskakovanie na ľudí, hrabanie sa v odpadkoch (alebo alternatívne "rýľovania záhrady"), nadmerného štekania, ležania na Vašom oblúbenom kresle a pod. Zariadenie je napríklad vynikajúcim pomocníkom aj pri kontrolovaní psa ak má tendenciu "zbierať odpadky". Budete schopný na diaľku psovi zadať povel "pusť" a on či ona Vás určite poslúchne ešte pred "prehltnutím sústa" a po istom čase sa k danému zlozvyku už nevráti.

 

Základná charakteristika zariadenia

dosah zariadenia 200 m
typ korekcie zvuková a statická korekcia
2 boost funkcia áno
intenzita korekcie:  poskytuje 9 úrovní pre nastavenie impulzov korekcie
rozšíriteľný nie je rozšíriteľný, je iba na 1 psa
vodotesnosť vodotesný - nie však ponoriteľný
baterka vysielačka: 3V CR2430, obojok: 3V CR2
vhodné pre: určené pre všetky veľkosti plemien

 

 Sada obsahuje: obojok, tréningovú vysielačku, baterku pre vysielačku a obojok, vymeniteľné dlhé kolíky korekcie, manuál.

tien

 » Obojok

používa baterku 3V CR2
Váha: 75 g
Veľkosť: 6.8cm x 3.8 cm x 4.3 cm (hrúbka)
Veľkosť nastaviteľného remienka: 20-70 cm

 

tien

» Vysielačka

používa baterku 3V CR2430
Váha: 40 g
Veľkosť: 96 x 40 x 18 mm
X
Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookies.
Súhlasím
Viac informácií