Junior/MID PHP programátor – Backend Developer

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac
- ponúkame základnú mzdu od 1500- €, konečná mzda závisí od kvality a schopností kandidáta
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľmi radi medzi nami privítame PHP programátora, ktorý je otvorený novým výzvam a bude sa spolu s nami podieľať na nových projektoch.
Tvojou náplňou práce bude:
✅ spolupráca so Senior PHP programátorom a IT manažérom na IT projektoch v zmysle celofiremnej stratégie e-commerce firmy
✅ tvorba nových Plug-inov a vylepšení (v PHP) existujúceho e-shopu
✅ príprava nových DB SQL podľa potrieb a požiadaviek na cloude
✅ príprava Cronov, Query
✅ participovanie na príprave dlhodobej stratégie spoločnosti v rámci IT, účasť na budúcom upgrade
✅ testovanie na Git, koordinácia cez Asana
✅ pomáhanie pri zostavovaní plánov projektov v súvislosti so stanovením príslušných časových limitov a harmonogramov
✅ pracujeme agilným spôsobom vývoja - 2 týždňové šprinty (SCRUM)
✅ pri technickom riešení sme 100% open-mind

Máš skvelú príležitosť k neustáleho rastu a možnosť spolupráce na vytváraní nových programov, ktoré uľahčia prácu tvojim kolegom. Budeš pracovať pre jeden z najlepších e-shopov na Slovensku a spoločne s nami rásť.

Zamestnanecké výhody, benefity

Okrem skvelej partie kolegov a príjemného pracovného prostredia ťa u nás čaká:
• Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• Účasť na nových projektoch
• Motivačné odmeny podľa plnenia plánov
• Práca, kde sa nebudeš nudiť ani jeden deň
• Firemné stretnutia
• Neustály feedback a rozvíjanie tvojich schopností
• Možnosť participácie na raste spoločnosti so start-upovou kultúrou
• Zamestnanecké zľavy
• Flexibilná pracovná doba, work balance štýl, možnosť home office v primeranej miere s
• Referral bonus
• MultiSport karta

Informácie o výberovom konaní

Čakáme na tvoj životopis s motivačným listom a fotografiou, prípadne linkom na tvoj LinkedIn profil. Budeme veľmi vďačný ak nám pošleš ukážku tvojho zdrojového kódu. Výberové konanie sa uskutoční čo najskôr, hľadáme pracovníka s praxou v IT oblasti. Ak si absolvent a nemáš žiadnu prax, nevadí, skús sa nám opísať stručne a zvýrazni všetky tvoje znalosti, veríme, že vieš zapôsobiť! Kontaktovať budeme iba úspešných uchádzačov podľa našich kritérií. Výberové konanie sa uskutoční čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ideálny kandidát pre nás je so znalosťou PHP frameworkov, JavaScript, jquery, smarty a databázami MYSQL. Bude sa hodiť, pokiaľ ovládaš Prestashop, vieš sa v ňom zorientovať a vytvárať nové moduly. Ak vlastníš domáceho miláčika, daj nám o tom tiež vedieť :)

O spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Predaj tovaru cez e-shop s medzinárodným aktívnym pôsobením a neustále sa rozširujúcimi možnosťami na trhu. Sme jeden z najväčších e-shopov a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov. Našim krédom je spokojný zákazník, preto je cieľom rýchle a bezproblémové dodanie kvalitného tovaru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Cibulová
Tel.: +421948316136
E-mail: cibulova@abc-zoo.sk